Banetællere og mødetid til Sponsor Stævne - 2019

 

Her er oversigten over de personer der skal være banetællere til Sponsor stævnet på lørdag d. 9/2-2019, samt information ang. møde og start tid på stævnet.
 
 

Grundet GTI1 skal tidlig afsted på træningslejr næste morgen, er holdkappen desværre aflyst.

Det er frivilligt om svømmerne vil blive til afslutning af stævnet. Snak lige med træneren inden i går efter endt svømning.

 

Der svømmes 1 time og med 2 hold, læg specielt mærke til Talent A som svømmer på Hold 1:

 

Hold 1 – GTI1 + GTI2 + Talent A

mødetid 14:45 i omklædning, og start i vandet kl. 15:15

 

Hold 2 – GTI3-A + GTI3-B + Talent B

Mødetid 15:45 i omklædning, og start i vandet kl. 16:15

 

Igen i år, har I forældre været gode til at bakke op, ved at melde jer som banetællere – mange tak for det.

I bedes møde op i multirummet til en kort briefing senest kl. 15:00 for Hold 1 og kl. 16:00 for Hold 2

Husk selv en vanddunk.

Hold 1:

  Navn Banetæller navn Hold
GTI1 Emilia Gotfredsen Trine Gotfredsen  1
GTI1 Nicoline Høffding Baadsgaard Christine Høffding Pedersen 1
GTI1 Mathilde Svendsen Vibeke Gøttler   1
GTI1 Alexander Marcus Englev Anja Englev  1
GTI1 Josefine Arbo Sørensen Lotte Sørensen 1
GTI1 Nickolas Kofoed Thestrup Marianne Kofoed Thestrup 1
GTI1 Julie Segato Tine Hedevang Segato  1
GTI1 Oscar Isberg Mads Isberg 1
GTI1 Clara Schmedes Pernille Schmedes 1
GTI1 Lærke Marie Clausen Thomas Pedersen 1
GTI1 Annika Britt Larsen Lisbeth Larsen 1
GTI1 Villads Brasch Jensen Camilla/Anders 1
GTI1 Frida Høj Andersen Mads Andersen 1
GTI1 Emma Hebsgaard Nielsen Iane  1
GTI1 Nomi Schau Karsten Madsen  1
GTI2 Cilas Madsen Peter Madsen  1
GTI2 Daniel Bastholm Lars Bastholm 1
GTI2 Mille Giolbas Charlotte Giolbas   1
GTI2 Alberte Crone Larsen Heidi Crone Larsen 1
GTI2 Sophie Amalie Rasmussen Helle Kit Rasmussen 1
GTI2 Mathias Olsen henrik olsen  1
GTI2 Nicole Damhøj Andersen Mimi Eggert-Hansen  1
GTI2 Marie Skole Sørensen Britta Skole  1
Talent A Frida Kirkegaard Malene Kirkegaard 1
Talent A Ronja Blichfeldt Hansen Pernille Blichfeldt 1
Talent A Mie Neergaard Belinda Thune  1

 

Hold 2:

GTI3 William Zuk Rasmussen Lennart Holm Rasmussen  2
GTI3 Emil Szipli Pedersen Kristine Szipli 2
GTI3 Tristan Hovedskov Nielsen Marlene Hovedskov  2
GTI3 Frederik Luca Ejlsborg Lamprecht Cornelia Lamprecht 2
GTI3 Mark Dimon Lene Dimon 2
GTI3 Alex Leander Dabelsteen Tina Dabelsteen 2
GTI3 Nicolai Østergaard Hansen Gitte Hansen 2
GTI3 Frederik William Holm Jacob Holm 2
GTI3 Jasmin Freja Hansen Ünal Sidse Hansen Ünal  2
GTI3 Louise Popp-Madsen René Popp-Madsen 2
GTI3 Isabella Høj Johansen Mearlene Johansen 2
GTI3 Julie Bruun Helle eller Jan Bruun 2
GTI3 Amalie Lykke Madsen Mette Johanen 2
GTI3 Sarah Cecilie Rasmussen Peter Rasmussen 2
GTI3 Caroline Hedetoft-Winther Michala Hedetoft 2
Talent B Mathias Ankjær Pedersen Gitte Ankjær Pedersen 2
Talent B Luna Madrid Poulsen Juan Madrid 2
Talent B Benjamin Koefod Thestrup Marianne Kofoed Thestrup 2
Talent B Maja Maria Rasmussen Jenny-Ann Rasmussen  2
Talent B Anna Eirfeldt Line Eirfeldt 2
Talent B Valdemar Rudolf Tvedskov Lars Tvedskov 2

 

Vi glæder os til at se jer alle.

Med venlig hilsen

GTI Sponsorudvalg

 
 
 

UdskrivEmail

Vi sponsorerer også GTI

 
Bliv sponsor for GTI
Kontakt sponsor@gtiswim.dk
  • Farmor Bodil

  • Josefines Mormor & Morfar

  • D.J. Design

  • Erik Didriksen

  • Benjamin Mormor & Morfar Nørgaard

  • Niels & Ulla-Britt Johansen

  • La Palma Pizza & Kebabhouse

  • Team Dolang

  • Team Kubik

  • AKJ Tømrer - Snedker

  • A/S Mortalin

  • J.C. Salmonsen